İçeriğe atla

Su Kaçağı

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen arızaların en büyüğü olarak bilinen su kaçağı sorunu, özellikle tespit aşamasında çıkardığı işlemler nedeniyle neredeyse herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir.

Su borularında meydana gelen sorunlar, tesisat sisteminin yer altında olması nedeniyle oldukça zahmetli geçmektedir. Özellikle su kaçağı sorununda arızalı olan boruya ulaşmak tam bir uzmanlık gerektiren bir işlemdi.

Üzeri beton veya seramiklerle örtülü olan su borularına ulaşmak için bütün fayans ve betonlarınız kırılır altında tespit işlemi gerçekleştirilirdi. Su borularındaki arızalar, eskiden sadece eski binalarda görülen bir problem olurken günümüzde artan inşaatlara bağlı olarak, özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde yeni yapılarda da meydana gelmeye başlamıştır.

Yeni yapılarda daha çok kullanılan kalitesiz borular veya yanlış tesisat sisteminden kaynaklanan bu sorun, her ne sebeple gelirse gelsin erken müdahale isteyen zor bir işlemdir. Tamirinde bilgi ve deneyim isteyen su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz alacağınız profeyonel yardım işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Erken müdahale edilmeyen su kaçakları zaman içerisinde alt katınıza da sızacağından alt katınızda oturan komşunuz ile aranızda ciddi tartışmaların yaşanmasına sebep olabilir. Sizin ihmalkarlığınız yüzünden evi berbat olan komşunuz ile kavga ederken de mahcubiyet yaşarsınız. Her anlamıyla sizlere masraf ve zahmet çıkaran bu zorlu işlem ile karşı karşıya geldiğiniz an yapmanız gereken tek işlem, alanında uzman ve güçlü referansları bulunan bir su tesisatı firması ile anlaşmaktır. Su kaçağını tamir ettirmeden önce firmanın uygulayacağı öğrenmenizde de fayda vardır.

Günümüzde artan teknolojik imkanlara rağmen hâlâ eski usul yöntemleri kullanarak sizlere zorluk çıkaran amatör su tesisatı firmalarına bulaşmamanızda fayda vardır. Su tesisatı sorunu denince akla gelen ve İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatı firması olan İstanbul arnavutköy kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma servisimiz, sizleri hem maddi hemde zaman olarak büyük bir yükten kurtaracaktır. Teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas cihaz ile en zorlu sorunlarınızı bile dakikalar içerisinde ortadan kaldıran alanında uzman tesisat ustalarımız sizlere sağladığı bütün hizmetler içinde garanti vermektedir.

İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün servis imkanı sağlayan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Geniş ve alanında uzman tesisat kadrosuyla bütün İstanbul’a sabit fiyat garantisi veren firmamız, uygun fiyatlar ile kaliteli iş çıkarmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara