İçeriğe atla

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri Arnavutköy

Su tesisatı sisteminde meydana gelen zorlu sorunlar ile mücadele etmek için alacağınız profesyonel yardım hiç kuşkusuz çok önemlidir. Su tesisat sisteminde meydana gelen hemen hemen bütün sorunlar oldukça uzmanlık ve tecrübe isteyen sorunlardır. Bu nedenle tek başınıza sorunla başa çıkmanız pek mümkün değildir.

Özellikle su kaçağı gibi tehlikeli bir tesisat sorunu ile karşılaştıysanız hiç vakit kaybetmeden alanında uzman bir tesisat firmasından yardım almanız gerekmektedir.

Su tesisat sisteminin en zorlu sorunu olarak bilinen su kaçağı sorunu sizleri oldukça güç duruma soktuğundan bu sorun ile karşılaşır karşılaşmaz hayatınız adeta kabusa döner. Su boruları yer altında olduğundan meydana gelen en ufak bir sorunda bile günlerce kırma dökme işlemi yapılır ve olası masrafları ik, üç katına çıkarır.

Rastgele yapılan kırma işlemi ile fazladan zarar gören su boruları da cabası. Ev, işyeri okul, hastane, plaza ve AVM dinlemeden her yapıda meydana gelen bu sorun, çeşitli nedenler ile ortaya çıkmaktadır. Eskiden sadece eski binalarda meydana gelen bu sorun son zamanlarda artan inşaatlar ile beraber yeni binalarda da görülmeye başlandı.

Özellikle İstanbul gibi metropol kentlerde artan nüfusa bağlı olarak yükselen binalar, beraberinde bazı sorunları da getirmektedir. Su kaçağı sorunu yeni binalarda genel olarak ya yanlış eğimden ya da kalitesiz borulardan meydana gelmektedir. Eski yapılarda kullanılan tesisat borularının eskimesi sonucu ortaya çıkan bu sorun anlaşılırken yeni binalarda su kaçağıyla karşılaşmak hiç de hoşunuza gidecek olan bir durum değildir. Su kaçağı sorununun en önemli nedeni, tespit işlemidir.

Tespit işlemi yapılırken bütün duvar ve parkelerinizin kırılması hayatınızı kötü yönde etkileyecektir. Eskiden elde olmayan teknolojik gelişmeler yüzünden herkesin kullandığı bu yöntem günümüzde İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisimiz sayesinde tarihin tozlu raflarına kaldırılmıştır.

Bilim insanlarının su tesisat sektörünün işini kolaylaştırmak adına geliştirdikleri akustik dinleme adl cihaz sayesinde en küçük su sızıntıları bile kısa süre içerisinde tespit edilmekte ve sorun büyümeden tamiri gerçekleşmektedir.

Firmamız, su sesine karşı hassas olan akustik dinleme ile su kaçağınızı kırmadan tespit eder ardından aynı titizlik ile kaçağın olduğu yer üzerinden çalışarak tek bir seramiğin altından tamir işlemini gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara