İçeriğe atla

İmrahor Tıkanıklık Açma

İmrahor Kameralı Tıkanıklık Açma 

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tıkanıklık kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet gibi tıkanıklık problemi yaşadığınız her yerde faaliyet göstermekteyiz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

İmrahor Tıkanıklık Açma Ustası

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında yabancı cisim kaçması sonucu veya kireçlenmeden dolayı tıkanıklık meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku ve sağlık problemlerinin başlaması gibi ağır sonuçlar yaratabilir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara