İçeriğe atla

Haraççı Kırmadan Pimaş Açma

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında aşınma delinme yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklıklar meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturasının daha yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın yıpranması rutubet pis bir koku ve sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tıkanıklıklar kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz servis ekip personelimiz su tesisat ustalarımız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Haraççı Kırmadan Tıkanıklık Açma 99 TL

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile tıkanıklık açma kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara