İçeriğe atla

Cihazla Petek Temizliği

İstanbul gibi büyükşehirlerde daha sık kullanılan ısınma yöntemi olan doğalgaz sisteminde ısınma aracı olan peteklerde meydana gelen bir takım sıkıntılar yüzünden oldukça zor anlar yaşarsınız. Doğalgaz sistemindeki ısınma aracınız olan peteklerde meydana gelen sorunların sebebi siz olmasanızda erken müdahalelerde bulunarak ciddi hasarların önüne geçmek sizin elinizdedir.

İstanbul petek sorunu ile başa çıkmanın tek yöntemi her yıl düzenli olarak petek temizliği yaptırmaktır. Tıpkı kombide olduğu gibi her kış temizliğini yaptığınız petekler sizler için daha iyi yanarak kışı evinizde mutlu ve huzurlu geçirmenize katkıda bulunur.

Petek temizliği çoğu kez kombi bakımı ile karıştırılmaktadır ancak kombi bakımı ile petek temizliği birbirinden ayrı işlemler olduğundan tek başına kombi bakımı yaptırmanız peteklerde oluşan sorunların önüne geçmeyecektir.

Petek sularında bulunan kireçler yüzünden kullanıma bağlı olarak tesisatın iç kısmında kireçlenmeler meydana gelir ve ısı alışverişini zorlaştırır. Isı alışverişini önleyen kireçler yüzünden petekleriniz ısınamaz ve bu durumda sizleri kombi derecesini artırmaya sürükler.

Ancak kombi derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin, kireçlenmeler ısınmaya engel olacağından sadece yüksek gelen doğalgaz faturası ödemiş olursunuz. İstanbul petek temizliği hizmeti sağlayan firmamız ısınma sisteminde meydana gelen bu sorunu kısa süre içerisinde yıllardan gelen bilgi ve deneyimi ile ortadan kaldırarak sizi kışın soğukluğundan ve yüksek gelen doğalgaz faturalarından kurtarır. Firmamız petek temizliği işlemi yaparkende herhangi bir kırma, dökme, sökme işlemi gerçekleştirmez.

Tek tek bütün peteklerinizi sökmeden kimyasal ilaç uygulaması ile oluşan kireç tortularını kökünden söktürür ardından yine basınçlı su ile petek ve tesisat borularınızın içini temizleyerek kiri ve pisliği dışarıya attırır.

Firmamızın gerçekleştirdiği bu işlem sonunda     tertemiz bir petek sistemine sahip olursunuz. Petek temizliğinin profesyonel ellerce yapılmasından kaynaklı olarak da düşük derecelerde bile eviniz sımsıcak olur ve eskiden yüksek gelen doğalgaz faturalarından da kâra geçmiş olursunuz.

İstanbul petek temizliği hizmeti sunan firmamız, sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için % 100 garanti verir. Ayrıca İstanbul’da bulunan ilçe ve semtlere aynı gün hizmet imkanı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara