İçeriğe atla

Arnavutköy Sıhhi Tesisat

Tıkalı Gider Açma

Su tesisatında meydana gelen tıkanıklık sorunları, bilinen en ciddi sorunlardan biridir. Bunun nedeni ise, hem tıkanıklığın vermiş olduğu ciddi rahatsızlıklar hem de tamiri işleminde uygulanılan yöntemlerdir.

Klasik yöntemlerle tıkanıklık açma işlemi sizler için tam bir eziyete dönüşmektedir. Eskiden elde olmayan ekipmanlar nedeniyle mecburiyetten herkesin kullandığı kırarak ve dökerek gerçekleştirilen tamir işlemi çağımız Türkiye’sinde tarihe karışmıştır.

Gelişen teknoloji ve üretilen cihazlar, her sektörün olduğu gibi su tesisatı sektörününde işini kolaylaştırmış ve eskiden günlerce süren işlemleri dakikalar içerisinde uygulanılan yöntemler haline getirmiştir.

Eskiden tıkanıklık ve diğer tesisat sorunlarının çözümünde uygulanılan yöntem hep aynıydı; kırma ve dökme. Rastgele beton ve seramikleriniz kırılarak tespit edilmeye çalışılan tıkanıklıklar, tamir edildikten sonra sizlere haftalarca süren bir iş bırakmaktaydı.

Tamir ve temizlik işlemlerinin uzun sürmesi bütün programlarınızı alt üst etmekle birlikte sizlere bir hayli de masraf çıkarırdı. Neyse ki teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız ve bu gelişmelere çabucak ayak uyduran tesisat ustalarımız, kısa süre içerisinde bu sorunu ortadan kaldırmanın yolunu bulmuşlardır. Kırmadan,  dökmeden kısa süre içerisinde uygulanılan profesyonel yöntemler ile tıkanıklık sorununuzu gideren firmamız, sizlere rahat bir nefes aldırmaktadır.

Teknolojik cihaz olan kamera sayesinde tıkanıklığınızı kırmadan görüntüleyen firmamız, tıkanıklığa sebep olan katı cismi tespit ettikten sonra, sizlere de göstererek bir daha aynı hatayı yapmamanızı tavsiye eder. Noktasal olarak tespit edilen katı cisim, ardından yine teknolojinin son harikalarından olan robot ile parçalanarak, su akışını tekrar eskisi gibi hızlandırır.

Parçalanan katı cisimler yine borunun içerisinde olmasını da kabullenmeyen tesisat ustalarımız, basınçlı su ile borularınızın içerisini yıkayarak bütün kirli suları dışarıya akıtır.

İlk gün ki gibi tertemiz borular sizlere sunan firmamız, yaptığı her işlem için sizlere garanti de vermektedir. İstanbul’un hem anadolu hem de avrupa yakalarındaki bütün ilçe ve mahallelere hizmet veren firmamız geniş kadrosuyla sizlere aynı gün servis imkanı da sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve randevu oluşturmak için lütfen firmamızı arayarak iletişime geçiniz.

Petek Temizliği

İstanbul petek temizleme firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerine aynı gün içerisinde servis imkanı sağlayarak sizlere kısa süre içerisinde kalıcı çözümler sunar. Kış soğuğuyla baş etmenin en etkili yöntemi olan ısınma sistemi, meydana gelen bazı sorunlardan kaynaklı olarak sizlere oldukça zor anlar yaşatmaktadır.

Büyük şehirlerde yaygın olarak kullanılan doğal gaz sisteminde yer alan petekler, içinde barındırdığı şebeke suyundan dolayı kireç ve çamur tortusu oluşmakta ve bu tortular petekler arası ısı alışverişini engellemektedir. Kullanıma bağlı olarak her evde meydana gelen bu sorun ile mücadele etmek için yapmanız gereken tek bir işlem vardır.

O da düzenli olarak petek temizliği yapmaktır. Kombi bakımında olduğu gibi petek temizliğini de her yıl düzenli olarak gerçekleştirirseniz bütün kışı sıcak ve uygun doğal gaz faturaları ile geçirirsiniz. Petek temizliği işlemi uzmanlık isteyen bir konu olduğundan tek başınıza petek temizliği yapamazsınız bu nedenle profesyonel bir yardım almanız işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Petek temizliği işlemi önemli bir işlem olduğundan yardım alacağınız firmayı önceden araştırıp, bilmenizde yarar vardır. Günümüz teknolojisine ayak uyduramamış bir çok sokak tesisatçısı hâlâ eski usul teknikler kullanarak petek temizliğini tek tek söküp banyoda yıkayarak gerçekleştirirler oldukça ilkel ve kaba bir yöntem olarak bilinen eski usul teknikler petek temizliğini tam olarak gerçekleştiremediği gibi sizlere boşu boşuna da masraflar çıkarır.

 

İstanbul petek temizleme firmamız, petek temizliği yaparken tek bir peteğinizi bile yerinden sökmez sizlere ekstra masraflar çıkarmaz. Peteklerinizin içine işlenmiş olan kireç ve çamur kalıntılarını kökünden sökmek için ilk önce kimyasal ilaç kullanır. Kimyasal ilaç en zorlu kireç kalıntılarını bile kolaylıkla kökünden söker ve ardından yine ilaçlı olan basınçlı su ile bütün petek ve tesisatı yıkanarak, kirli sular dışarıya akıtılır.

Bir iki saat içerisinde gerçekleşen bu işlem sonunda petekleriniz ilk gün ki gibi tertemiz olur ve düşük derecelerde bile eviniz sıcacık olur. Firmamız gerçekleştirdiği bütün işlemler için sizlere garanti verirken aynı gün servis imkanı da sunar. Geniş ve işinin ehli kadrosu ile İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı fiyat politikasıyla hizmet götüren firmamızdan randevu talebinde bulunmak için lütfen iletişim kategorisine girerek, çıkan telefon numaralarından firmamızı arayınız.

Su Kaçaklarına Kesin Çözüm

İstanbul gibi büyükşehirlerde meydana gelen su tesisatı sorunlarının tamiri, biraz daha zorlu geçmektedir. Bunun nedeni ise yerleşim yerlerinin daha çok apartmanlarda olmasıdır. Üst katta meydana gelen en ufak bir sorun alt katınızda oturan komşunuzun evine de su sızdıracağından oldukça zahmetli bir işlem haline dönmektedir. Su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunların bazılarını önlemek kolay olmazken, tıkanıklık gibi bilinçsiz hareketler sonucu ortaya çıkan sorunları önlemek sizlerin elindedir. Çöpe atmanız gereken bazı cisimleri lavabo ve tuvaletlere atmamanız bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Tıkanıklık sorunu oldukça can sıkıcı olsa da asıl sorun, tıkanıklık açma işleminde kullanılan yöntemlerdir.

Eskiden teknolojideki yetersizlikler yüzünden tıkanıklık açma, günlerce süren zahmetli ve masraflı bir işlemken günümüz teknolojisindeki gelişmeler bu sorunu neredeyse sıfıra indirmiştir. Her geçen gün insan hayatını kolaylaştıran teknolojik gelişmelerden su tesisatı sektörü de nasibini aldı ve su tesisatı sektörü için özel olarak geliştirilen teknolojik cihazlar sayesinde eskiden günlerce süren işlemler dakikalar içerisinde çözülebilen bir sorun haline geldi.

Eskiden elde olmayan teknolojik yetersizliklerden dolayı günlerce kırma dökme işlemi sonunda tıkanıklık açılırken, kamera ve robot adlı teknolojik cihazlar ile kırmadan dökmeden tıkanıklık sorunlarınız tespit edilmekte ve tamiri yapılmaktadır. Su tesisatı sektörü için özel olarak geliştirilen kamera sayesinde tıkanıklığa neden olan cisim önce noktasal olarak tespit edilir ve ardından görüntülenir.

Görüntüleme işleminin ardından ucu bıçaklı olan robot borularınızın içine salınır ve çalıştırılır. Tıkanıklığa neden olan cisim borunuzun içerisinde parçalanarak su akışını normale dönderir. Ancak bu işlem tek başına yeterli olmayacağından İstanbul tıkanıklık açma firmamız, tazyikli su ile borularınızın içerisini yıkayarak, parçalanan katı cismi dışarıya akıtır.

Bu sayede sizler ilk gün ki gibi tertemiz borulara sahip olmuş olursunuz.

İstanbul tıkanıklık açma firmamız, sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetler için garanti verir ve aynı gün servis imkanı ile İstanbul’un neresinde olursanız olun sizlere ulaşarak, profesyonel hizmet sağlar.

Tüm İstanbul’a sabit fiyat garantisi ile hizmet götüren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakın. Firmamızdan detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için lütfen, iletişim numaralarından irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara