İçeriğe atla

Arnavutköy Kameralı Su Tesisatçısı

Arnavutköy Su Tesisat Ustası

Su tesisatı bakım onarım tamir boru değiştirme su tesisatı döşeme tıkanıklık açma su kaçağı bulma musluk tamiri kırmadan dökmeden su kaçağı ve tıkanıklık tespit çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet daire içi donanım tesisatı bahçe sokak ofis büro iş yeri mağaza fabrika dinlenme alanları camiler gibi tüm alanlarda tesisat çalışmaları yapmaktayız.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Arnavutköy Kameralı Su Tesisat Servisi

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile su kaçakları ve tıkanıklıklar kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilerek bakım onarım yapılmaktadır.

99 TL den başlayan servis ücretlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara